Вид на проживання в Україні

Вид на проживання в Україні

Отримати дозвіл на проживання в Україні

через навчання, стажування - швидко, зручно і не дорого, крім цього на 100% все законно і легально.

Отримати тимчасовий (ВНЖ) посвідку на проживання

або через адвоката з міграційних справах оформити постійний ВНЖ в Києві все реально, законно, швидко і недорого  

Вид на проживання для студентів

, практикантів, подружжя і їхніх дітей, реєстрація, довідки - наш юрист з міграційних питань зробить професійно все за Вас, збір повного комплекту документів, юридичний супровід.  

Як оформити посвідку на проживання  

для іноземців в Києві? Читати можете багато, багато порад, багато інструкцій, купа відгуків, але зробити іноземцеві самому, зібрати всі документи для дозволу на проживання - не просте завдання.  

Перелік документів для оформлення посвідки на проживання  

- залежить від Вашої ситуації, мети візиту, підстав для оформлення тимчасової посвідки на проживання або постійного виду на проживання в Україні. Краще збір, оформлення документів довірити професіоналу міграційному адвокату або юристу по міграційних питаннях. Якщо будете робити самі - Ви тут не економите, а навпаки, витрачаєте час і гроші даремно, потім доведеться переробляти. Ось тут і спрацьовує прислів'я "скупий платить двічі" і "ледачий робить тричі", що є, то є, перевірено часом.  

Зателефонуйте міграційному адвокату  

тел. + 38-097-408-93-92 (Viber)
 і вирішите своє питання, зробіть тимчасовий вид на проживання або постійний вид на проживання в Україні легко, просто і недорого, а самі насолоджуйтеся життям і природою України !!!