Повернення нікчемного депозиту з Банку Хрещатик понад 200000грн

Повернення нікчемного депозиту з Банку Хрещатик понад 200000грн

Повернення вкладу з Банку Хрещатик понад 200000 грн вже реальність. немає ліквідації, вищий адміністративний суд скасував ліквідацію банку Хрещатик.

Тепрерь можливо повернути вклад понад 200000 грн. Постанова 826/6665/16 від 20.07.2017г. Касація К / 800/15/779/17

Як повернути нікчемний депозит? Це питання цікавить багатьох вкладників, депозити яких було визнано «нікчемними». Самий простий спосіб для банку і фонду гарантування вкладів не повернути депозитні гроші – визнати нікчемним депозитний вклад, не зважаючи на те, що такий крок є незаконним та протиправним.  Якщо нічого не робити – гроші Ви не побачите, на що і розраховує банк.

За останні півтора роки Національній Банк України вивів з банківського сектору понад сто п'ятдесят неплатоспроможних банків. Дуже багато клієнтів хвилюються за свої гроші. Наша перша порада, це не зволікайте, а відразу звертайтеся по допомогу юриста. Юрист скаже що потрібно робити, та куди звертатись. Подальші дії і правильний та чіткий план повернення депозиту. В практиці існують випадки коли причинною визнання договору нікчемним має місце, договір з банком зі сторони банку підписувала неуповноважена на те особа. Коли ви звертаєтесь до установи, і хочете забрати гроші, то вашого вкладу не виявляють. Перераховані на картковий рахунок і зняті невстановленою особою, за фактом чого було порушено кримінальну справу. Це процедура є тривалою та важкою. Банк повинен повернути вклад та відсотки (за договором). Також він повинен відшкодувати суму пені в розмірі 10% суми вкладу за перерахування коштів на інший рахунок, і відшкодувати іншій матеріальну та моральну шкоду. Досягти бажаного результату можливо, якщо правильно діяти з хорошим адвокатом.